PÕHJAKESKUSE 13. SÜNNIPÄEVA ERI: Sünnipäevasoovid meile, kingid teile!

On Põhjakeskuse sünnipäevakuu – täitumas 13 aastat! Need numbrid tähendavad lugu algusest, mis viib suursuguste tulemusteni. Aitäh, et oled olnud meiega!

6. septembrist kuni 19. septembrini leiad sünnipäevakuu puhul hulgaliselt keskuse ostu-, teenindus- ja söögikohtade pakkumisi, et stiilselt ja mõnusalt sügisele vastu minna. Pakkumisi vaata veebilehelt www.pohjakeskus.ee või tutvu Põhjakeskuses koha peal!

Samal ajal hellitame Sind luksusliku sünnipäevaloosiga, kus peaauhindadena keerlevad väärikad võidud. Keskuse ja EXPERT tehnikakaupluse koostöös on loosis 65″ 4K UHD teler Samsung – elegantne, minimalistliku disainiga, elavate värvide ja täiuslikus harmoonias heliga teler pikkade koduste sügisõhtute nautimiseks. Kui aga soovid anda oma mugavustsoonile enneolematu tähenduse, siis võlume Sulle loosi soovil koostöös Veho esindusega Mercedes-Benz uue C-klassi sõiduki kasutusõiguse terveks nädalavahetuseks – istu autosse ja tunneta mugavuse nägu, häält ja sisu. Mugavus inspireerib ja viib Sind edasi Riverbed Inni – maagilisse kohta ÖÖD peegelmajas, kus kohtuvad jõgi ja maa, inimene ja loodus, põnevus ja rahu ning Sina ja Su kaaslane lausa kaheks ööks.

Sotsiaalmeedias leidub vihjeid veel mitmete Põhjakeskuse kaupluste poolt välja pandud üllatusvõitude kohta. Loosi reeglid leiad https://www.pohjakeskus.ee/kontakt/loosireeglid/ Tule ja osale luksuslikus sünnipäevaloosis, sest just Sina võid osutuda väljavalituks!

Soovime Sulle nii rõõmsaid osturetki kui eesootavate seikluste elevust. Püsi ikka terve ja hoitud!