Kas mäletad, millal viimati sai vastlapäeval liugu lasta?

Liulaskmine ning hernesupi ja vastlakuklite söömine on meile tuntuimad vastlakombed. Ent kas teadsid ka, et vastlapäeval juuste lõikamisel kasvavad pikad ja tugevad juuksed. Või kas teadsid, et saad oma lemmiku abiga ennustada mehelesaamist: pane lihtsalt söödud hernesupi kontidele enda ja sõbrannade nimed juurde ja kutsu lemmik valima. Kelle kondi koer välja valib, see saab mehele😊.  Ja pane ka kõrva taha, et vastlapäeval võib vallaline naine mehele ise abieluettepaneku teha – äraütlemine on keelatud!

Valikud on Sinu teha, aga meie kutsume Sind vastlapäeval Põhjakeskuse juurde „mäele“ nautima pikima liu jõukatsumist. Loomulikult  paneme tragidele osalejatele välja loosiauhinnad. Pakume ka hernesuppi ning teed ja vastlakukleid. Vastlapäevast edasi algab  ju suur paast… Kasuta viimast võimalust😊

Liugu laseme teisipäeval, 16. veebruaril ajavahemikul 18-20. Tule koos perega, tuleta meelde vanad vastlakombed  ja naudi kaunist talveilma! Kui veel soojad riided ostmata, siis nüüd on küll viimane aeg seda teha.

Oled väga oodatud, aga ikka terve ja rõõmsameelsena ning turvaliselt toimetades.