Coffe In ja Yo! külmutatud jogurti ühiskohviku ametlik avamine 20. detsembril

Rakvere rahvas rõõmusta! Coffee In ja YO! külmutatud jogurti kohvik ametliku avamise puhul saad jõulueelsel reedel, 20. detsembril, täitsa priilt koha peal mekkida YO! külmutatud jogurtit. Coffee In kuumade ja külmade kakaojookidega võid end kosutada aasta lõpuni -15% soodustusega.  Imemaitsva jõulujoogi aga saad pühade ajal, 20. detsembrist kuni 26. detsembrini lausa -30% soodustusega, seda nii klubikaardiga kui tavakliendina.

Coffee In kohvipoest leiad külmad ja kuumad kohvijoogid, mis viivad sind kaasa tuhandetest nüanssidest koosnevale naudingute teekonnale. Parimatest värskelt röstitud kohviubadest valmiv
kohv on täis kirge ja energiat, mis kandub edasi joojalegi. Võrratu aroom ja maitse on iga kohvigurmaani unistus.

Kirglikku kohvielamust tasakaalustab Yo!. Külmutatud jogurt on tervislik suussulav maius hommikusöögiks või mõnusaks vahepalaks. Naudi madala kalorsusega eestimaisest toorainest valmistatud jogurtit värskete marjade või teiste põnevate lisanditega.

Sinu südamesse poevad ka ülimaitsvad kakao- ja chaijoogid ning maitsemeeli paitavad kreemjad jogurtismuutid ja värskendavad mahlasmuutid.

Kohtumiseni Põhjakeskuse ühiskohvikus!