Särav blogija Paljas Porgand ja mitmenäoline Marko Matvere 13. oktoobril Põhjakeskuses

Laupäev on maru! Põhjakeskust külastab 13. oktoobril blogimaastiku särav täht, omanäoline blogija Paljas Porgand ning õhtul annab jahedate sügistuulte kiuste sooja kontserdi mitmenäoline Marko Matvere.

Laupäeval, 13. oktoobril kell 13.00 kohtume tuntud blogijaga. Lavale astub Paljas Porgand(https://paljasporgand.ee/), kes tutvustab oma elustiili ning jagab nõuandeid kõigile väikestele ja suurtele fännidele.

Lisaks on kõigil soovijatel võimalik kaasa osta tükike tervislikkust. Paljas Porgand on välja andnud kolm suurepärast raamatut, millega saad lähemalt tutvuda lehel https://paljasporgand.ee/raamatud/. Ainulaadne võimalus soetada raamat otse autorilt!

Jahedate sügistuulte kiuste annab sooja kontserdi mitmenäoline Marko Matvere. Eesti inimeste südamesse end laulnud ja näidelnud meremees on laval laupäeval, 13. oktoobril kell 17.00. Kontserdiga käib kaasas maitsev amps – degusteerimiseks on laual Juustukuningate suussulavad juustud.

Tormituuled on viinud hinnad soodsamaks. Müügimaru pakkumised kehtivad meie kauplustes vaid neli päeva, 11.-14. oktoobrini. Pakkumised leiad SIIT!

Kohtumiseni Põhjakeskuses