Ostupäeval 9. augustil esinevad Laura ning Endla ja Vello Vaher

Juba sellel reedel, 9. augustil kell 10.00-22.00, leiab aset augustikuiselt mahedate pakkumistega Ostupäev! Õhtust ostuelamust täiendavad Laura Põldvere hinge paitavad helid. Adrenaliini tõstavad lakke õhuakrobaat Endla Vaher ja trikimeister Vello Vaher.

Laura Põldvere ja Kusti Lemba esitluses kõlavad Laura hitid akustilises ja uutmoodi võtmes. Teie ees on justkui muusikaline muinasjutt – Laura kantavad Eesti moeloojate šedöövrid ja hinge paitavad helid loovad õhkkonna, mis jäävad kõlama terveks nädalavahetuseks.

Eesti tuntuim tsirkuseakrobaat Vello Vaher ei vaja pikka tutvustamist. Ta on treeninud imikuid ja väikelapsi alates 1985. aastast. Telesaates America’s Got Talent 2016. aastal osaledes jõudis Vello Vaher ahhetama panevate trikkidega veerandfinaalidesse! Reedel tõmbab Vello Vaher kõik huvilised aga ise põnevasse trikimaailma kaasa. Ja kui veab, siis näeme hammastega rippumise triki oma silmaga ära! 

Vello Vaheri tütar Endla Vaher on tsirkuse ja akrobaatika kõrval sirgunud. Lisaks adrenaliini tõstvale akrobaatikale võib Endlat julgelt nimetada Eesti fitnesskuningannaks, kes on tiitlivõistlustelt noppinud mitmeid medaleid. Endla lummavat akrobaatikakava, kust ei puudu vapustavad trikid hularõngal, vaatemänguline õhukangas ja õhurõngas, näeme Põhjakeskuse Ostupäeva õhtul.

Säti ostlemine 9. augusti õhtusele ajale! Meelelahutusliku programmiga alustame kell 19.00 ja kõik kauplused on avatud kuni 22.00. Peale ostlemist saad bussiga Rakvere kesklinna.

Sinu Põhjakeskus