Lastekaitsepäeval täidame Põhjakeskuse lõbusate tegevustega

Lastekaitsepäeval 1. juunil kell 12-15 ootavad kõiki lapsi ja noori põnevad tegevused. Kolm tundi täis teaduse avastamist, armsaid ponisid, värsket muusikat kohalikult räpikoosluselt ja lõbusat pildistamist. Paneme peagi lõppevale kooliaastale väärika punkti! 

Kolm Põrsakest seavad sammud laupäeval Põhjakeskusesse ning pakuvad teadusshowga tõeliselt vaatemängulise elamuse. Lahvatama löövad mitmevärvilised leegid, välk ja pauk ning muinasjutulise udu sisse mattuv põrand. Loomulikult rikastab teadusmaagiat väike huumor. Ainult showst ei piisa, teadustöötoas on võimalik ise käed külge panna. Lahenda lustakas ülesanne või meisterda endale teaduslik mänguasi.

Keskuse rohelisel õuealal ootavad sind külla maailma kõige armsamad ponid. Tee poniga üks vahva sõit või paita haruldast tillukest miniponi. Ponisõit on TASUTA!

Rõõmuga klõpsutab lõbusaid perepilte Jess Foto. 
Fotolavastus hinnad:
Foto suurusega: 10 x 15 cm 2 €
Foto suurusega: 15 x 21 cm 4 €

Päev ei möödu, aga ilma muusikata. Laval seab riimid ritta kohalik räpikoosseis TMF ning annab rütmika plaadiesitluskontserdi. 

Lastele jagame valgeid õhupalle koos pika paiga! Eeskujuliikumisest saad rohkem infot Valge Õhupalli veebilehelt või Facebooki ürituselt “Teeme lapsele pai”.

Keskuse ees ootab karusellidele keerlema Tivoli Baltic.