Kohtumine hinge heaoluga toimub pühapäeval, 10. veebruaril, Põhjakeskuses

Pühapäeval, 10. veebruaril kell 12-15 toimub Põhjakeskuses sündmus, kus otsime vastust küsimusele, kuidas jõuda rahuloluni. Esinevad tuntud inimesed, kes aitavad sul iseendale küsimusi esitada. 

Võtame autusega vastu õnnelikuma ja tervislikuma kuldse Maa Sea aasta. Talvine enesesse süüvimise aeg toob Põhjakeskusesse astroloogid, tervendajad, feng shui ja reikimeistrid ning palju muud müstiliselt põnevat. Maagiline päev pakub teadmisi ning tutvustab tooteid, mis toetavad isiklikku arengut.

Kui otsid näiteks vastuseid küsimustele – Mida saan teha, et minu elu paremaks muutuks? Mis mulle meeldib? Mis mind piirab õnnelikuks olemise teel? Millised harjumused takistavad täieliku rahuolu saavutamisel? Kuidas saan oma kodu meeldivamaks muuta? Kõik vastused on Sinu sees – võta aega, et leida vastuseid.

Iseendale aitavad Sul küsimusi esitada:

  • Astroloog Taimi Uuesoo
  • Feng Shui meistrid Siret ja Janno Seeder
  • Selgeltnägija Riina Valgus
  • Parapsühholoog Rein Järvi
  • Kristallikoja valgustervendaja Liis Ugandi
  • Reikimeister Merike Rihti Kuuse

Energiat hoiavad kõrgel Vennad Priksid harfimuusikaga, Topeltõnne kristallid, Aroomimaagia doTerra eeterlikud õlid, Seljajaam ja Anne Tipner-Torn, Väänjärve lilleveed, BeautifulMe kehasalong, Aivar Täpsi ja Tuletee kristallipood, Päikeseroosid teraapiad ja paljud teised.

Vestlusi vahendab Merje Poom.

Lapsi rõõmustab mandalate värvimine

Astume üheskoos sammu meeldivama ja parema elu suunas!

Põhjakeskuses kohtume!