Põnevad tegevused isadepäeva eel Põhjakeskuses

Põnevad tegevused isadepäeva eel Põhjakeskuses!  Tähistame isadepäeva 9. novembril kell 12-15 ning ootame lapsi koos isadega põnevatesse töötubadesse. Ehitame F1 autosid ja peame maha võistlusliku ralli, meisterdame roboteid, uitame põgenemisruumis, avastame teadust ja seikleme mööda maakonda autodega. Kõikides tegevustes on osalemine TASUTA!

Mobiilne Põgenemisruum pakub lühikest närvikõdi. Kujuta ette, et leiad isaga koos metsas uidates (või tegelikult Põhjakeskuse eest) salapärase suvila. Avatud uks tekitab uudishimu ja nii avastate end märkamatult võõras suvilas. Äkitselt uks sulgub ja tuled kustuvad. Algavad pingelised 30 minutit, et leida seosed keerukate vihjete vahel ja avada uks. Põgenemisruumi mahub korraga 2-5 inimest. 
Saad meisterdada CADrina robootikute juhendamisel unistuste roboteid või osaleda lõbusas F1 autoehituse ja ralli teemamängus. Mäng koosneb erinevatest osadest: varuosa oksjon, auto disain ja ehitus, autoshow ja loomulikult ralli!
 
Lisaks tulevad isasid laupäeval tervitama Kolm Põrsakest, kes pakuvad teadusshowga tõeliselt vaatemängulise elamuse. Lahvatama löövad mitmevärvilised leegid, välk ja pauk ning muinasjutulise udu sisse mattuv põrand. Loomulikult rikastab teadusmaagiat väike huumor. Ainult showst ei piisa, teadustöötoas on võimalik ise käed külge panna. Lahenda lustakas ülesanne või meisterda endale teaduslik mänguasi.
Kutsume kõiki seiklushimulisi perekondi suurele Autoorienteerumisele, mis leiab aset 9. novembril kell 11.00-15.00! Üritus on jõukohane kõigile ja osavõtt on TASUTA! Loe lähemalt ja registreeri tiim Seiklusministeeriumi veebilehel http://www.seiklusministeerium.ee/pohjakeskus/
Aga enne veel kui elamusi otsima asud, hüppa fotonurgast läbi ja klõpsuta isaga mälestusi.
Sind aitab Jess Foto. A5 formaadis pilt maksab 4 €.