eestiveneinglise
Uudised
hyvasoogilaat-uS
Ootame kõiki huvilisi 27. aprillil Põhjakeskuse esisesse parklasse, kus toimub taas „Hüva söögi laat“. Kohal on üle 50 kaupleja ning toiduhuvilistel on võimalik tutvuda nii talunike, väiketootjate kui ka suuremate toidumeistrite tootevalikuga. 

Loe lisa...

Muna uudisele vaikeTähistame lihavõttepühi lõbusalt koos jänesega 21. aprillil kell 12.00-14.00.  Lihavõttejänese eestvedamisel leiavad aset vahvad mängud ja tegevused - värvime mune, otsime peidetud aardeid ja sõidame poniga ning üllatume mulli- ja teadusshowd vaadates.  

Loe lisa...

HMuudisvaike
2019. aasta kevadel lansseerib H&M jätkusuutlikku moetulevikku silmas pidades uue kollektsiooni ,,H&M Conscious Collection", mille modernsed ja romantilised esemed on valmistatud jätkusuutlikumatest materjalidest nagu näiteks orgaanilisest puuvillast, Tencel'ist ja taaskasutuspolüestrist. Maalähedastele toonides esemed on tunnistus soovist vastutada ja juhtida muutusi kestlikuma moetööstuse suunas. Kollektsioon jõuab H&Mi naisterõivaid müüvatesse kauplustesse ja e-poodi aprilli alguses.

Loe lisa...

Yritus 1
Juba sellel laupäeval, 13. aprillil toovad õrnad kevadtuuled Põhjakeskusesse moeÖÖfesti! Lavalaudadel värsked trendid, Karl-Erik Taukar Band ning Stig Rästa ja Victor Crone. 

Loe lisa...

annameau-aprill19Sinilille kampaania 2019

Loe lisa...

Lehekülg 1 / 87

Algus
Eelmine
1