Esmakordne Eesti Saunafestival Rakvere keskväljakul

Tule Eesti Saunafestivalile Rakverre! Rakvere keskväljakul toimub 8.-9. juunil  esmakordselt uus ja eriline sündmus – Eesti Saunafestival, kuhu oodatakse saunasõpru ja eriliste sündmuste nautijaid üle ilma – suuri ja väikeseid, peresid ja sõpruskondi.

Kahel päeval toimuval festivalil köetakse külastajate jaoks Rakvere linnasüdames, keskväljakul, kuumaks ligi 20 eriilmelist ja eri tüüpi sauna. Lisaks muusika, saunarituaalid ja rõõmsate inimeste sagin saunast sauna. Üks tõeline suveelamus väge täis linna südames.

Eesti Saunafestivalil on kohal tuletõrjeautosse ehitatud suitsusaun, saunabuss, vesimassaažidušiauto, Eesti suurim telksaun, haavalaastudest saunamaja paatsaun, vanasse sõjaväeautosse ehitatud saun, kümblustünniauto, kadakasaun, tünnisaunad ja mitmed teised erilised “kuumad majad”.

Festivaliala on piiratud kahemeetrise piirdega, et tagada osalejatele mõnus ja eraldatud atmosfäär, viibides samas otse linnasüdames kõikide muude ettevõtmiste keskel. Kohapeal on tagatud toitlustuse võimalus, paki- ja riidehoiud. Samuti riietustelgid ja loputamisvõimalus. Mängib muusika, sahisevad vihad ja on võimalus  osa saada saunaprotseduuridest ning saunarituaalidest kuulsate saunameistrite juhtimisel. Pere pisematele pakub tegevust Põhjakeskuse Mängumaa.

Eesti Saunafestival avatakse 8. juuni hommikul Rakvere Keskväljakul.

Sissepääs festivalialale:
L 08.06 kell 11-23
P 09.06 kell 10-18

Piiratud kogus sunafestivali päevapiletid on eelmüügis kuni 7.06 Piletilevis.

 

 

 

 

Saunafestivalil näeme!